Változatlan marad a felállás a Lendvai Kultúregyesületek Községi Szövetsége élén.

Van pár konkrét lépés, amivel biztosíthatjuk otthonunkat akkor is, ha nem vagyunk otthon…

2024.4.25

Már csecsemőkorban jelentkezik a szeparációs szorongás, amely legtöbb esetben legyőzhető.

Fogadás a muravidéki győztes csapat számára

2024.4.25

A Muraszombati Területi Kisipari-Vállalkozói Kamara fogadást szervezett a fiatal bádogosok és tetőfedők 15. országos bajnokságának győztesei számára.

A kisebbségkutatás is fontos terület

2024.4.25

Megjelent a Nemzetiségi Kutatóintézet monográfiasorozatának legújabb kiadványa.

Motorral egészen Isztambulig

2024.4.25

Idén sem maradhat ki a kétkerekű kalandos út.

Így is segíthetünk a madaraknak

2024.4.25

A házi kedvencek gondozása közben azzal is segíthetünk a madarakon, hogy a kihullott szőrszálakat nem dobjuk el, hanem egy bokorra helyezzük, ahol a madarak számára elérhető lesz.

A könyv születése

2024.4.24

Beszélgetés szerzőkkel A könyv éjszakáján a lendvai könyvtár olvasótermében.

Napirenden az eredmények és a tervek

2024.4.24

17. közgyűlését tartotta tegnap a Muravidéki Gazdasági Kamara.

Több

Élő adás

Legfrissebb műsoraink

Rádiórendelő Tavaszi fáradtság ellen

2024.4.27

Gyógynövényekből készített teák fogyasztásával is segíthetjük szervezetünket a tavaszi fáradtság leküzdésében.

Gyereksarok A fehér gólyákról

2024.4.27

Minden évben tavasszal térnek vissza hozzánk a gólyák, hogy fiókáknak adjanak életet.

Mezőgazdasági szaktanácsadás A siker titka a jó gyomirtás

2024.4.27

Alkalmazkodjunk a megváltozott gyomflórához!

Fordulópontok Sosem nyugodott volna le a nap birodalmában?

2024.4.26

Azért ez erős túlzás, de tény, hogy a Habsburgok ennél erősebbek már sosem lesznek…

Aréna Tizenegyes dráma után döntős a Rogaška

2024.4.26

Gorica-Rogaška döntő lesz a szlovén férfi labdarúgó kupában. A Mura tizenegyesekkel veszített 6:7-re a Rogaška ellen a csütörtöki elődöntőben. Ezüstérmet szerzett Kaja Kajzer szlovén cselgáncsozó Zágrábban az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságon.

Helyzetkép A MGK közgyűlése. Győztes bádogosok-tetőfedők. Karbantartási díj

2024.4.26

17. közgyűlését tartotta meg a Muravidéki Gazdasági Kamara. A Muraszombati Területi Kisipari-Vállalkozói Kamara fogadást szervezett a fiatal bádogosok és tetőfedők 15. országos bajnokságának győztesei számára. A meliorációs árkok karbantartása.

Horizont Colors of Rhythm

2024.4.26

Fókuszban az ütőhangszerek.

Aréna Olyan közel, mégis olyan messze

2024.4.25

A Gorica az első döntős a labdarúgó kupában. Ferencváros-Paks döntő lesz a Magyar Kupában. Huszadik alkalommal lett országos bajnok az ACH Volley férfi röplabda klub. Anže Kopitar góljával nyert hosszabbításban a Los Angeles az Edmonton ellen.